Warsztaty odnawianie i stylizacji mebli w Torrevieja

Tekst nadesłany do redakcji (źródło):

Zapraszam na dwudniowe warsztaty, podczas których stworzysz nowy mebel z innego, starego. W myśl zasady zero-waste przerobisz przyniesioną ze sobą szafkę lub krzesło zgodnie z własnymi upodobaniami. Ja będę krok po kroku prowadzić Cię przez cały proces odnawiania Twojego mebla.
Nie musisz posiadać żadnej wiedzy w temacie – pracę rozpoczniemy od podstaw. A wszystko w kameralnej grupie, w przyjemnej zielonej przestrzeni i z domowym ciastem na talerzu 😉.

A teraz konkrety. Podczas szkolenia nauczysz się:
– jak przygotowywać mebel do odnawiania
– jak dopasować rodzaj farb do planowanych prac stylizacyjnych
– podstawowych technik postarzania mebla farbami kredowymi Nordic Chic
– tworzyć teksturę na meblu
– pracować z szablonem
– blendować kolory
– patynować z użyciem wosków
– zabezpieczać mebel w zależności od przeznaczenia

Zyskasz też nowy mebelek, który zabierzesz ze sobą do domu, a przede wszystkim spędzisz czas w radosnej i twórczej atmosferze.

W ramach warsztatu zapewniam:
– wszystkie niezbędne narzędzia i materiały – pracujemy na wysokiej jakości, ekologicznych farbach kredowych duńskiej marki Nordic Chic
– kawę i poczęstunek 🙂

Twoja inwestycja: 250 euro.

Terminy warsztatu:
I edycja 9-10 grudzień 2023, godziny 10-17
II edycja 20-21 styczeń 2024, godziny 10-17 (osobne wydarzenie na fb https://fb.me/e/1hNHFSVSH )
Przewiduję udział w warsztacie maksymalnie 3 osób (dzięki temu z każdym uczestnikiem będę mogła komfortowo popracować indywidualnie).

Na warsztat ubierz się w wygodne. Przyjdź z niewielkim, własnym meblem (który wcześniej skonsultuj ze mną proszę online) typu szafka nocna, mały regalik, krzesło, taboret itp.

I jeszcze kilka słów o mnie.
Odnawianiem mebli zajmuję się 5 lat. Od 4 lat samodzielnie prowadzę pracownię Livin’ La Casa Loca, pod szyldem której przerobiłam kilkadziesiąt dużych i małych mebli. Najbliższe są mi prace, w których dominuje zabawa kolorem i patyną, ale klasyczne stylizacje również bardzo mnie zachwycają. W odnawianiu mebli najbardziej cenię sobie zabawę i relaks, jaki gwarantuje sam proces malowania, oraz możliwość stworzenia niepowtarzalnej, zgodnej z indywidualnymi gustami pracy.
Od 5 lat doświadczam szczęścia, wynikającego z posiadania profesji zarobkowej, będącej jednocześnie pasją. Może uda mi się nią zarazić również Ciebie 🙂

Miejsce na warsztacie zapewnisz sobie poprzez wpłatę 10% kosztu szkolenia (tj. 25 euro) przelewem na moje konto bankowe. Jeśli jesteś zainteresowana/y uczestnictwem napisz proszę do mnie wiadomość prywatną, a ja w odpowiedzi prześlę numer konta bankowego.

Mam nadzieję – do zobaczenia!
Aleksandra Grobelska

Dodaj komentarz

Pisali o nas

    wpChatIcon