Polacy w Hiszpanii – torreviejaonline.pl, alicanteonline.pl, madrytonline.pl


-->

Od pierwszych dni funkcjonowania portalu (17.04.2022) torreviejaonline.pl oraz facebooka okazało się, że zapotrzebowanie na informację społeczności polskiej jest większe niż można byłoby zakładać.
Po jednym z pierwszych wywiadów Polskojęzyczny Hiszpan otwiera szkołę w Torrevieja – Ezequiel Soriano w kilka dni zebrał 40 zapisów na jego kursy, bezpośrednio z samego wywiadu.

40 zapisów na kurs hiszpańskiego otrzymał Ezequiel Soriano po udzieleniu wywiadu na naszym portalu

Szybko okazało się, że portal dość dobrze ściąga ruch z Social Mediów (81% użytkowników przez pierwsze 2 miesiące), jednakże z biegiem czasu – coraz częściej pojawiają się na nim użytkownicy, którzy trafiają z wyszukiwarki (niemal 35% w ostatnich 2 miesiacach) . To co cieszy najbardziej, to fakt dobrego brandu utrzymującego się na stałym poziomie 12%-14% wejść. Odesłania stanowią mniej istotną grupę, i w większości są to linki z serwerów pocztowych (użytkownicy przesyłają sobie linki do strony torreviejaonline.pl na pocztę i wejścia z nich Google Analytics odczytuje jako refferal).

Źródła wejść na portal www.torreviejaonline.pl wg Google Analytics – porównanie 2 ostatnich miesięcy do 2 miesięcy je poprzedzających.

Z każdym kolejnym artykułem ilość zapytań w Google w których pojawia się portal rośnie i obecnie zbliża się do 300 zapytań dziennie wg Google Search Console.

Analityka popularności portalu torreviejaonline.pl w Google

Charakter artykułów, szczególnie tych dotyczących rynku nieruchomości powoduje, że otrzymujemy dużą ilość zapytań mailowych oraz poprzez nasz facebook z prośbą o poradę czy rekomendację. Pytanie dotyczą głównie zakupu i obsługi nieruchomości czy kłopotów, które mamy w mieszkaniach czy w życiu w mieście.

Przykładowe pytania na FP @torreviejaonlinepl

Tym samym chcielibyśmy zaprosić firmy i osoby, które chciałyby się zająć się obsługą zgłoszeń, które otrzymujemy – w szczególności firmy zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomości, spraw związanych z pobytem w Hiszpanii.

Reklama w Torrevieja Online

Jeśli chcesz zwiększyć widoczność online swojej firmy oraz zwiększyć liczbę odbiorców Twoich usług, jako torreviejaonline.pl pomożemy dotrzeć do polskiej lokalnej społeczności oraz wszystkich Polaków zainteresowanych Torrevieja, La Mata i całym regionie Costa Blanca.

Kluczowe statystyki torreviejaonline.pl:
– Przyciąga dużą liczbę unikalnych użytkowników i odsłon miesięcznie przez Polaków zlokalizowanych geograficznie w wielu krajach, w tym głównie Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii
– Zajmuje wysokie pozycje w wynikach wszystkich głównych wyszukiwarek internetowych, tj. Google, Yahoo i Bing dla wielu słów kluczowych związanych z Torrevieja w języku polskim.
– Tysiące potencjalnych klientów odwiedza torreviejaonline.pl organicznie, bez pomocy wyszukiwarki lub innej reklamy.
– Doskonała obecność w mediach społecznościowych z dużą społecznością przyjaciół i zwolenników na najlepszych kanałach społecznościowych na świecie, takich jak Facebook, w tym Torrevieja Online i Torrevieja 🇵🇱 Market.

W naszej ofercie reklamowej znajdziesz:

  • założenie strony www twojej nieruchomości, firmy lub sklepu internetowego
  • hosting i domenę w obrębie serwisu ***.torreviejaonline.pl lub przy dedykowanej domenie
  • artykuł sponsorowany / wywiad / redakcja artykułu na życzenie
  • baner reklamowy w naszym serwisie
  • posty reklamowe w naszych Social Media
  • publikacje ogłoszeń w dziale „Dostaniesz od Polaka
  • inne usługi marketingu internetowego jak: reklamy Google Ads, Facebook Ads, Instagram, promocja Twojego biznesu na innych stronach, SEO lokalne etc.

Zgłoś się po więcej info na maila: redakcja@torreviejaonline.pl lub zadzwoń pod numer +48 531 529 326

Przykładowa realizacja: www.fortunaproperties.es

fortunaproperties.es – strona agencji nieruchomości w języku angielskim, rosyjkim i polskim.

Pisali o nas

    wpChatIcon