Regaton wraca do Torrevieja z hukiem

Torrevieja już niedługo znów rozbrzmi rytmami reggaetonu, przygotowując się na szóstą edycję Reggaeton Beach Festival (RBF), która odbędzie się 3 i 4 sierpnia w Parku Antonio Soria. To wydarzenie, określane przez organizatorów jako „największy festiwal muzyki miejskiej w Europie”, powraca do “miasta soli” po ubiegłorocznym sukcesie.

Gwiazdy sceny miejskiej na żywo

W tym roku na scenie pojawią się znane postaci świata muzyki urban, w tym Manuel Turizo, María Becerra i Noriel. Manuel Turizo, znany z takich hitów jak ‘Una lady como tú’ oraz ‘Copa Vacía’, dołącza do Maríi Becerra, której kariera w ostatnim czasie nabrała tempa dzięki takim utworom jak ‘Sin ti’ oraz ‘Así es la vida’. Noriel, współpracujący z takimi gwiazdami jak Daddy Yankee i Bad Bunny, obiecuje, że jego występ będzie niezapomniany.

Więcej niż muzyka

RBF to nie tylko muzyka. Festiwal oferuje kompleksowe doświadczenie dla uczestników, w tym atrakcje wodne, strefy basenowe, miejsca do chilloutu oraz różnorodne opcje gastronomiczne dostępne przy food truckach.

Entuzjazm i oczekiwania miasta

Przedstawiciele Rady Miasta Torrevieja wyrazili entuzjazm z powodu powrotu festiwalu, podkreślając jego znaczenie dla miasta oraz jego rolę w krajowym obiegu festiwalowym. Szybka sprzedaż biletów przedpremierowych jest wskaźnikiem zainteresowania i oczekiwań, jakie to wydarzenie generuje w mieście. Szacuje się, że festiwal przynosi około 7 milionów euro wpływów ekonomicznych.

Wzrost i przyszłość festiwalu

Z niecierpliwością oczekując na ten długo oczekiwany powrót, Reggaeton Beach Festival ma na celu dalsze umacnianie swojej pozycji jako jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych lata w Torrevieja. Organizatorzy ogłosili również, że mają nadzieję zwiększyć pojemność parku Antonio Soria i przekroczyć liczbę 20 000 sprzedanych biletów na festiwal.

Z takim lineupem i obietnicą niezapomnianych wrażeń, RBF jest wydarzeniem, którego fani muzyki miejskiej z pewnością nie będą chcieli przegapić.
Źródło: theleader.info

Dodaj komentarz

Pisali o nas

    wpChatIcon